Instagram Field (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Value
it: Valore

en: Default
it: Predefinito

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Field types
it: Tipi di campo
