Instagram Field (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Cache time
nl: Cache-tijd

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes
