Instagram Field (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Media
lv: Multivide

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
