Instagram Field (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Default
pt: Padrão

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Media
pt: Mídia

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Field types
pt: Tipos de campo
