Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored by
bs: Napisao
