Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
