Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: About
ku: دەربارە
