Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Authored by
ne: लेखक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
