Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Changed
sr: Промењен
