Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں
