Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
