Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Added
fi: Lisätty

en: Custom
fi: Oma

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Previous page
fi: Edellinen sivu
