Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Configuration
mn: Тохиргоо
