Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Added
sk: Pridané

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored by
sk: Autor

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: About
sk: Informácie o

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana
