Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
