Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Added
vi: Đã thêm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Previous page
vi: Trang trước
