Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Added
he: התווסף

en: Custom
he: מותאם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Configuration
he: הגדרות

en: Changed
he: השתנה

en: Next page
he: הדף הבא

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Previous page
he: הדף הקודם
