Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Authored by
hu: Szerző

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Next page
hu: Következő oldal

en: About
hu: Leírás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
