Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
