Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Added
lv: Pievienots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Changed
lv: Labots

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: About
lv: Par
