Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
