Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
