Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
