Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
