Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
