Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Added
be: Дадана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Add Pictures
be: Дадаць малюнкі

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
