Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में
