Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
