Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Master
oc: Maître
