Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Added
pl: Dodano

en: Custom
pl: Własne

en: Authored by
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Next page
pl: Następna strona

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add Pictures
pl: Dodaj obrazki

en: About
pl: O stronie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
