Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Added
pt: Adicionado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Authored by
pt: Criado por

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Configuration
pt: Configuração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Changed
pt: Alterado

en: Next page
pt: Próxima página

en: Apply
pt: Aplicar

en: About
pt: Sobre

en: Publishing status
pt: Estado da publicação

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Master
pt: Principal

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
