Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Added
sv: Tillagd

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Apply
sv: Applicera

en: About
sv: Om

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
