Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி
