Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
