Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
