Instagram Media Block (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Sign up
da: Tilmeld

en: Media settings
da: Medie indstillinger

en: Follow
da: Følg

en: Post settings
da: Indstillinger

en: Number of images to display
da: Antal billeder som vises

en: Image styles
da: Billedformater

en: Image style
da: Billedformat

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat
