Instagram Media Block (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Post settings
hr: Postavke unosa

en: Number of images to display
hr: Broj slika za prikaz

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Image style
hr: Stil slike
