Instagram Media Block (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Post settings
lt: Įrašo nustatymai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
