Instagram Media Block (1.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Media settings
ca: Paràmetres del mèdia

en: Post settings
ca: Configuració de les entrades

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
