Instagram Media Block (1.1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Media settings
gl: Configuración de medios

en: Post settings
gl: Axustes da entrada

en: Number of images to display
gl: Número de imaxes a amosar

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
