Instagram Media Block (1.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Post settings
sk: Nastavenia posielania príspevkov

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Image style
sk: Štýl obrázka
