Instagram Media Block (1.1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Post settings
eo: Afiŝaj agordoj

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: Image style
eo: Bilda stilo
