Instagram Media Block (1.1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Sign up
ru: Подписка

en: Media settings
ru: Параметры медиа

en: Follow
ru: Подписаться

en: Post settings
ru: Настройки публикации

en: Number of images to display
ru: Количество показываемых изображений

en: Grid settings
ru: Настройки сетки

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Responsive image style
ru: Адаптивный стиль изображения

en: Styling settings
ru: Настройки стиля
