Instagram Media Block (1.1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Post settings
th: ตั้งค่าเนื้อหา

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
