Instagram Media Block (1.1.10) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Sign up
de: Registrieren

en: Media settings
de: Einstellungen für Medien

en: Follow
de: Folgen

en: Post settings
de: Beitragseinstellungen

en: Number of images to display
de: Anzahl anzuzeigender Bilder

en: Grid settings
de: Raster-Einstellungen

en: Image styles
de: Bildstile

en: Image style
de: Bildstil

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil

en: Styling settings
de: Styling-Einstellungen
