Instagram Media Block (1.1.10) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Sign up
fr: S'inscrire

en: Media settings
fr: Paramètres Media

en: Follow
fr: Suivre

en: Post settings
fr: Paramètres de contribution

en: Number of images to display
fr: Nombre d'images à afficher

en: Grid settings
fr: Paramètres de la grille

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Image style
fr: Style d'image

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif
