Instagram Media Block (1.1.10) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Sign up
pt: Inscrever

en: Media settings
pt: Configurações de media

en: Follow
pt: Seguir

en: Post settings
pt: Opções de introdução de conteúdos

en: Number of images to display
pt: Número de imagens para mostrar

en: Image styles
pt: Estilos de Imagens

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Responsive image style
pt: Estilo de imagem responsivo
