Instagram Media Block (1.1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sign up
fa: عضویت

en: Follow
fa: دنبال کن

en: Post settings
fa: تنظیمات ارسال

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر
