Instagram Media Block (1.1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Sign up
he: הרשמה

en: Media settings
he: הגדרות מדיה

en: Follow
he: מעקב

en: Post settings
he: הגדרות פרסומים

en: Grid settings
he: הגדרות גריד

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה
