Instagram Media Block (1.1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Sign up
it: Iscriviti

en: Media settings
it: Impostazioni Media

en: Post settings
it: Impostazioni dei contenuti

en: Image styles
it: Stili per le immagini

en: Image style
it: Stile immagine

en: Responsive image style
it: Stile immagine responsive
